Reklama

Będą nowe place zabaw. Zobacz gdzie

Opublikowano:
Autor:

Będą nowe place zabaw. Zobacz gdzie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Za ponad 270 tys. zł firma z Płocka ma wyposażyć cztery istniejące place zabaw w nowe huśtawki oraz urządzić sześć nowych placów tam, gdzie ich dotąd nie było.

Za ponad 270 tys. zł firma z Płocka ma wyposażyć cztery istniejące place zabaw w nowe huśtawki oraz urządzić sześć nowych placów tam, gdzie ich dotąd nie było.

Dzieciom z kilku płockich osiedli już wkrótce nadarzy się świetna okazja, żeby poharcować. Pod ich domami w ciągu najbliższych tygodni mają pojawić się nowe kolorowe huśtawki, pomosty, sprężynowe zwierzęta i motory, a nawet wieże wyposażone w zjeżdżalnie oraz karuzele.

Nowe urządzenia staną przy ul. Nizinnej, Dworcowej/Otolińskiej, Bartniczej/Skłodowskiej oraz przy ul. Jachowicza/Obrońców Wersteplatte.

W każdym z nich zobaczymy liczne huśtawki, karuzele z poręczami lub siedziskami. Dodatkowo na niektórcyh stanie nieduża drewniana wieża wyposażona w zjeżdżalnię, pomost linowy i przeplotnię pająk do wspinania oraz komin kwadratowy, w którego środku będzie się można wspinać po linach tworzących kształt walca. Dla dzieci z ul. Jachowicza/Obrońców Wersteplatte, zamiast wieży zaplanowano inną atrakcję do szalonych zabaw w postaci niedużej ciuchci z przejściem rurowym z jednej strony, a zjeżdżalnią z drugiej. Bujaki na sprężynie przybiorą sympatyczne kształty hipopotama, słonika, a co ważne dla wszystkich mniejszych fanów motoryzacji, także motoru.

W nowe sprzęty zostaną wyposażone starsze place zabaw przy ulicach Miętowej, Morelowej, Na Skarpie, Asnyka/Norwida, Okrzei/Kazimierza Wielkiego i w Parku na Zdunach. Na przykład przy Morelowej pojawi się nieduży konik Galopek oraz pomost z ruchomą belką w środku. Z kolei w Parku na Zdunach, oprócz huśtawki i konika Galopka, również lokomotywa ze zjeżdżalnią i stolik do gry w szachy i warcaby. W zamówieniu znalazły się także takie elementy, jak urządzenie do gry w kółko i krzyżyk oraz autobus na sprężynach z siedziskami i górnymi uchwytami.

W przetargu na uzupełnienie starych placów zabaw w dodatkowe huśtawki i urządzenia, a także zagospodarowanie nowych wpłynęła tylko jednak oferta od firmy SIIS Piotr Brzeziński z Płocka. Zainkasuje ponad 274 tysięcy złotych.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE