Reklama

Awaria wodociągu. Ograniczenia w ruchu na Grabówce

Opublikowano:
Autor:

Awaria wodociągu. Ograniczenia w ruchu na Grabówce - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Płocki Ratusz poinformował o awarii wodociągowej na ul. Grabówka. Trzeba się tam liczyć z ograniczeniami w ruchu. Aby ułatwić przejazd i nie zamykać ulicy do czasu usunięcia awarii, zdecydowano o budowie drogi tymczasowej z destruktu asfaltowego.

Płocki Ratusz poinformował o awarii wodociągowej na ul. Grabówka. Trzeba się tam liczyć z ograniczeniami w ruchu. Aby ułatwić przejazd i nie zamykać ulicy do czasu usunięcia awarii, zdecydowano o budowie drogi tymczasowej z destruktu asfaltowego.

Zamieszczono komunikat:

- W godzinach wieczornych w piątek doszło do awarii na ul. Grabówka w rejonie Mostu Solidarności. Służby miejskie pracują w celu usunięcia awarii. Obecnie jest budowana tymczasowa droga techniczna z destruktu asfaltowego. Wodociągi Płockie usuną awarię bez zbędnej zwłoki, jednak obecnie nie można określić jak długo zajmie usuwanie awarii. Prace, których celem jest usunięcie awarii będą prowadzone także w weekend. Apelujemy do kierowców o korzystanie z ul. Wyszogrodzkiej i al. J. Piłsudskiego.      

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE