Reklama

Awaria wodociągowa. Niektórzy mieszkańcy bez wody

Opublikowano:
Autor:

Awaria wodociągowa. Niektórzy mieszkańcy bez wody - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W poniedziałek od godz. 14.00 nastąpiła przerwa w dostawie wody dla odbiorców z ul. Gałczyńskiego na odcinku od ul. Miodowej do ul. Dobrzyńskiej.

W poniedziałek od godz. 14.00 nastąpiła przerwa w dostawie wody dla odbiorców z ul. Gałczyńskiego na odcinku od ul. Miodowej do ul. Dobrzyńskiej.

Spółka Wodociągi Płockie powiadomiła w komunikacie na stronie internetowej, że przerwa w dostawie wody może potrwać do godzin wieczornych, 13 stycznia.

- Powyższe podyktowane jest koniecznością usunięcia awarii przy budynku Gałczyńskiego 6. Włączenie wody może ulec przesunięciu o ile zajdą nieprzewidziane okoliczności po odkopaniu wodociągu. Za wynikłe utrudnienia przepraszamy.

Zamieszczono komunikaty o planowanych wyłączeniach. Mieszkańców proszą o zabezpieczenie odpowiedniej ilości wody do własnych potrzeb na czas zaplanowanych prac.

We wtorek, 14 stycznia od godz. 8:00 do godzin południowych nastąpi przerwa w dostawie wody dla odbiorców z ul. Lenartowicza na odcinku od ul. Wyszogrodzkiej do ul. Maneżowej.

- Powyższe podyktowane jest koniecznością włączenie nowo wybudowanego odcinka sieci wodociągowej.

Z kolei 16 stycznia od godz 8.00 do godzin południowych nastąpi przerwa w dostawie wody dla odbiorców z ul. Obrońców Westerplatte 20, 20/1, 22.

- Powyższe podyktowane jest koniecznością wymiany hydrantu przy budynku Obr. Westerplatte 20. Włączenie wody może ulec przesunięciu o ile zajdą nieprzewidziane okoliczności po odkopaniu wodociągu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE