Reklama

Awaria, ścieki wydostają się na ulicę

Opublikowano:
Autor:

Awaria, ścieki wydostają się na ulicę - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Przy Kobylińskiego doszło do awarii i ścieki zaczęły się wydobywać na teren placu budowy. W związku z tym raczej na pewno ulica nie zostanie przywrócona do ruchu jutro, tak jak pierwotnie planowano.

Przy Kobylińskiego doszło do awarii i ścieki zaczęły się wydobywać na teren placu budowy. W związku z tym raczej na pewno ulica nie zostanie przywrócona do ruchu jutro, tak jak pierwotnie planowano.

Jak przed chwilą poinformowały Wodociągi Płockie, przy Kobylińskiego, gdzie od wielu tygodni trwają prace związane z inwestycją prowadzoną przez tę spółkę, doszło do  rozległej blokady kanalizacji ogólnospławnej i wydostania się ścieków na plac budowy. Sęk w tym, że od wtorku dwukierunkowy ruch na Kobylińskiego miał już być przywrócony. Tak się jednak nie stanie - Wodociągi Płockie muszą się najpierw uporać z awarią. 

- Przyczyna awarii jeszcze nie została ustalona z uwagi na podtopienie kolektorów kanalizacyjnych na znacznym odcinku - informuje spółka.  Służby ,,Wodociągów Płockich”  są w trakcie usuwania awarii.

 
Czytaj też:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE