Reklama

Autobusy Komunikacji Miejskiej bez "ciepłego guzika"

Opublikowano:
Autor:

Autobusy Komunikacji Miejskiej bez "ciepłego guzika" - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Komunikacja Miejska Płock rozszerza działania związane z profilaktyką na wypadek ewentualnego zagrożenia koronawirusem. Z początku - od 30 stycznia - zaostrzono procedurę mycia autobusów, teraz zawieszono funkcję "ciepłego guzika". A to nie wszystko.

Komunikacja Miejska Płock rozszerza działania związane z profilaktyką na wypadek ewentualnego zagrożenia koronawirusem. Z początku - od 30 stycznia - zaostrzono procedurę mycia autobusów, teraz zawieszono funkcję "ciepłego guzika". A to nie wszystko.

- Od dziś, do odwołania zawieszona zostaje funkcja "ciepłego guzika" w pojazdach komunikacji miejskiej. Na przystankach kierowcy będą otwierać drzwi w sposób automatyczny, tak aby ograniczyć kontakt pasażerów z przyciskami i jednocześnie zapewnić przepływ powietrza w autobusach.  W tym samym celu po dojeździe do pętli, na czas postoju, kierowcy zostawią otwarte wszystkie drzwi w pojeździe - poinformowała kierowniczka Działu Promocji i Komunikacji Społecznej w Komunikacji Miejskiej, Kinga Wochowska.

Od 30 stycznia zaostrzono procedurę mycia autobusów. KM Płock codziennie dezynfekuje w swoich pojazdach poręcze, przyciski, kasowniki i biletomaty. - Czyli wszystkie te miejsca z którymi pasażerowie mają najczęstszy kontakt. Przypominamy także, że KM Płock włączyła się ogólnopolską kampanię edukacyjną dotyczącą koronawirusa prowadzoną przez Ministerstwo Zdrowia i GIS. Podstawowe informacje na ten temat będzie można zobaczyć m.in. na naszych monitorach w autobusach - dopowiada Wochowska.

Obsługa przystanków na żądanie pozostaje bez zmian. Aby wysiąść z autobusu, należy użyć przycisku wewnątrz pojazdu. Na pozostałych przystankach kierowca będzie otwierał wszystkie drzwi na każdym przystanku, bez konieczności użycia przycisku przez pasażera. 
 

[ZT]24990[/ZT]

[ZT]24984[/ZT]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE