Reklama

Autobusem slalomem i na czas. W szranki stanie 61 kierowców z 31 miast

Opublikowano:
Autor:

Autobusem slalomem i na czas. W szranki stanie 61 kierowców z 31 miast - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zwycięzca otrzyma tytuł najlepszego kierowcy autobusowego w komunikacji miejskiej w 2017 roku i główną nagrodę. Aby jednak dotrzeć na szczyt podium wcześniej trzeba zdać testy z wiedzy i poradzić sobie z przygotowanymi zadaniami.

Zwycięzca otrzyma tytuł najlepszego kierowcy autobusowego w komunikacji miejskiej w 2017 roku i główną nagrodę. Aby jednak dotrzeć na szczyt podium wcześniej trzeba zdać testy z wiedzy i poradzić sobie z przygotowanymi zadaniami. 

Komunikacja Miejska Płock Sp. z o.o. Miejskiej wspólnie z Izbą Gospodarczą Komunikacji organizuje w dniach 19-20 października 2017 r. VII Ogólnopolski Konkurs Kierowców Komunikacji Miejskiej o Puchar Prezesa Izby Gospodarczej Komunikacji Miejskiej.

Już w czwartek 61 kierowców z 31 miast weźmie udział w teoretycznych testach wiedzy dotyczących m.in. znajomości przepisów ruchu drogowego, ustawy o transporcie drogowym i zasad udzielania pierwszej pomocy. Tego samego dnia czekają ich zadania praktyczne związane z prowadzenia autobusu miejskiego (m.in. slalom na czas, parkowanie prostopadłe, po skosie, test Lancelota). Natomiast drugiego dnia najlepsza dziesiątka zmierzy się m.in. z zadaniami z zakresu obsługi pasażerów, a w szczególności obsługi pasażerów o specjalnych potrzebach, czy udzielania pierwszej pomocy.

Zwycięzca konkursu uzyska tytuł najlepszego kierowcy autobusowego w komunikacji miejskiej w roku 2017, otrzyma główną nagrodę oraz Puchar Prezesa IGKM, a wszyscy finaliści otrzymają pamiątkowe dyplomy a także nagrody (rzeczowe lub finansowe) w zależności od zajętego miejsca w klasyfikacji końcowej.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE