Reklama

Audioriver wykreuje nowe trendy w modzie?

Opublikowano:
Autor:

Audioriver wykreuje nowe trendy w modzie? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Kto pierwszy, ten lepszy – ta zasada będzie obowiązywać podczas rekrutacji projektantów chętnych do udziału w zaplanowanym na 26 lipca Audioriver Fashion Day

Kto pierwszy, ten lepszy – ta zasada będzie obowiązywać podczas rekrutacji projektantów chętnych do udziału w zaplanowanym na 26 lipca Audioriver Fashion Day.

Każdy projektant zainteresowany wzięcie udziału w tym przedsięwzięciu może zgłosić chęć udziału poprzez formularz zamieszczony na stronie www.audioriver.pl/Moda,4414,1.html. Bardzo ważna będzie kolejność zgłoszeń, chociaż ostateczny wybór pozostaje w gestii organizatorów imprezy oraz jej patronów medialnych.

– Zgłoszenia będziemy przyjmować w dwóch turach: do 30 kwietnia oraz do 16 maja, ale mocno zachęcamy do korzystania z pierwszego terminu, bo dzięki temu będziemy mieć więcej czasu na promocję wybranych marek – powiedział rzecznik prasowy Audioriver, Łukasz Napora. – Korzyści z wystawienia się na Audioriver Fashion Day to nie tylko dotarcie do publiczności festiwalu, która sięga 20 tysięcy osób, ale i promocja przez naszą stronę www, fanpage na Facebooku, konkursy i akcje specjalne z mediami partnerskimi.

Organizatorzy Audioriver Fashion Day spodziewają się, że zainteresowanie ze strony młodych niezależnych projektantów może okazać się bardzo duże. Dlatego proponują, aby zgłaszać się jak najszybciej, bo wszystkie miejsca mogą zostać zarezerwowane już w pierwszej turze naboru. Wstęp na AFD będzie bezpłatny, ale wystawcy muszą ponieść koszty przygotowania swoich stoisk.

Fot. Tomasz Miecznik/Portal Płock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE