Reklama

Audioriver ogłosił artystów, którzy wystąpią ostatniego dnia festiwalu

Opublikowano:
Autor:

Audioriver ogłosił artystów, którzy wystąpią ostatniego dnia festiwalu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Niedziela to ostatni dzień festiwalu Audioriver. Na miesiąc przed startem festiwalu organizatorzy ogłosili, jacy wykonawcy wystąpią podczas najgorętszej niedzieli tego lata.

Niedziela to ostatni dzień festiwalu Audioriver. Na miesiąc przed startem festiwalu organizatorzy ogłosili, jacy wykonawcy wystąpią podczas najgorętszej niedzieli tego lata. 

Już po raz piąty festiwalowicze, którzy nie będą mieli ochoty kończyć imprezy w sobotę, będą mieli okazję bawić się jeszcze w niedzielny poranek. O tym, że uczestnicy pokochali niedzielną zabawę w nieco spokojniejszych rytmach świadczy fakt, że karnety trzydniowe, obejmujące wstęp także na Sun/Day, zostały wyprzedane już dwa miesiące temu. Chętnym do zabawy na "aferparty" pozostało kupienie biletów na bramce, choć pula będzie bardzo ograniczona. 

- Na 5. edycji Sun/Day nie mogło zabraknąć Damiana Lazarusa, czyli przyjaciela festiwalu i artysty, który czterokrotnie swoimi pamiętnymi występami zamykał koncertową część Audioriver podczas niedzielnych wieczorów. Brytyjczyk jest świetnym DJ-em i producentem, a także jedną z najbardziej charyzmatycznych postaci na dzisiejszej scenie, która przyczyniła się do wypromowania wielu producenckich talentów - ogłosili organizatorzy. 

A kto oprócz niego weźmie udział w zamknięciu Audioriver 2019? Na dwóch scenach zagrają jeszcze m.in. Brina Knauss, DAVI, Kissy Sell Out, Jaguar Skills, DEGS czy In.Deed. 

14. edycja Audioriver odbędzie się w dniach 26-28 lipca 2019 r. W sprzedaży internetowej oraz w punktach stacjonarnych są dostępne karnety dwudniowe na piątek i sobotę oraz bilety jednodniowe na oba dni. 

Jak wyglądał Sun/Day w 2018 roku? Zobaczcie zdjęcia Krzysztofa Kaźmierczaka. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE