Reklama

Atrakcyjne nagrody czekają. Dzień chłopaka na sportowo

Opublikowano:
Autor:

Atrakcyjne nagrody czekają. Dzień chłopaka na sportowo  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Turniej w FIFĘ 20 czy spotkanie z zawodnikami sekcji e-sportowej Wisły Płock - galeria Mazovia zaprasza za "Dzień chłopaka na sportowo" do swojej nowo powstałej męskiej strefy.

Turniej w FIFĘ 20 czy spotkanie z zawodnikami sekcji e-sportowej Wisły Płock - galeria Mazovia zaprasza za "Dzień chłopaka na sportowo" do swojej nowo powstałej męskiej strefy. 

Dzień chłopaka co prawda przypada 30 września, ale w Mazovii postanowili umilić panom piątkowe popołudnie. Od 16:00 w męskiej strefie, zlokalizowanej na pierwszym piętrze (od strony fontanny) będzie można zapisać się turniej w FIFĘ 20. Warunek jest tylko jeden - trzeba mieć 18 lat. Turniej będzie rozgrywany na dwóch konsolach - Play Station 4 i Xbox One w systemie mecz i rewanż. Warto podkreślić, że najnowsza edycja jednej z najpopularniejszych gier na świecie miała premierę zaledwie kilka dni temu. W puli nagród znajdują się m.in. gry FIFA 20, ale też vouchery do Pizzy Hut, nowo otwartej restauracji Republika Burgera czy karty podarunkowe do galerii Mazovia.

Spotkać będzie można też zawodników sekcji e-sportowej Wisły Płock - Tomasza Beczaka i Cezarego Gontarka, a także zawodnika Nafciarzy Adriana Szczutowskiego, który wspólnie z Beczakiem w marcu wygrał Ekstraklasa Cup. 

Zabawa potrwa do 21:00. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE