Reklama

Asfaltują drugą nitkę Armii Krajowej

Opublikowano:
Autor:

Asfaltują drugą nitkę Armii Krajowej - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Trwa asfaltowanie drugiej nitki Armii Krajowej na Podolszycach Północ. Lada chwila zacznie się ostatni etap prac.

Trwa asfaltowanie drugiej nitki Armii Krajowej na Podolszycach Północ. Lada chwila zacznie się ostatni etap prac.

Wszystko idzie mniej więcej zgodnie z planem - prawa nitka Armii Krajowej na całej jej długości, czyli od skrzyżowania przy Auchan i Mazovii do skrzyżowania przy Wiśle i Panoramie, jest już cała wyasfaltowana. Zakończyło się już także układanie siatki wzmacniającej i warstwy wiążącej asfaltu, a prace związane z układaniem ostatniej warstwy na lewej, wewnętrznej stronie głównej ulicy Podolszyc dobiegają końca.

Zgodnie z planem, do końca tygodnia powinna zostać już położona warstwa ścieralna nawierzchni. Potem jeszcze przez miesiąc - do końca września, będą trwały prace w pasach drogowych, związane z wykonaniem oznakowania poziomego itd.

Jak już pisaliśmy, za remont ulicy na całej jej długości - od skrzyżowania przy Mazovii do skrzyżowania przy Panoramie i Wiśle na Zielonym jarze (łącznie to ok. 2,5 km) odpowiada  firma Strabag z Pruszkowa. Zainkasuje blisko 5,4 mln zł, ale połowa kosztów będzie pochodziła z rządowego dofinansowania na schetynówki.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE