Reklama

Armatka wodna i policjanci na stadionie w Płocku

Opublikowano:
Autor:

Armatka wodna i policjanci na stadionie w Płocku - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jak co roku mazowieccy policjanci przygotowują się do zabezpieczenia imprez sportowych, a zwłaszcza meczów piłkarskich i przejazdów ich uczestników. Jedne z zajęć odbyły się na stadionie Wisły Płock.

Jak co roku mazowieccy policjanci przygotowują się do zabezpieczenia imprez sportowych, a zwłaszcza meczów piłkarskich i przejazdów ich uczestników. Jedne z zajęć odbyły się na stadionie Wisły Płock.

W lutym policjanci z Mazowsza trenowali na obiektach Wisły Płock, Pogoni Siedlce oraz Broni Radom. Były to ćwiczenia dowódczo-sztabowe „Stadion 2020", przygotowane przez Sztab Policji KWP zs. w Radomiu.

- Celem przedsięwzięcia było doskonalenie umiejętności kadry dowódczej w zakresie kierowania pododdziałem, przewidywania zagrożeń i ich przeciwdziałaniu w czasie eskalacji ekscesów - informuje policja z komendy w Radomiu.

Ćwiczeniom jak zwykle towarzyszyła "taktyczna" aura, krople potu zlewały się z kroplami deszczu, ale to nie było w stanie odwieść policjantów od zamierzonego celu - ciężkiego treningu w celu zapewnienia bezpiecznego przebiegu widowiska sportowego. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE