Reklama

Andrzejki. Kierowca po narkotykach?

Opublikowano:
Autor:

Andrzejki. Kierowca po narkotykach? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Niemal przez cały weekend policjanci z drogówki prowadzili wzmożone kontrole. Sprawdzali, czy kierowcy wsiadający za kółko po andrzejkowej zabawie, nie byli pod wpływem alkoholu albo narkotyków.

Niemal przez cały weekend policjanci z drogówki prowadzili wzmożone kontrole. Sprawdzali, czy kierowcy wsiadający za kółko po andrzejkowej zabawie, nie byli pod wpływem alkoholu albo narkotyków.

Choć imieniny Andrzeja dopiero w poniedziałek, solenizanci i ich goście, a także panny i kawalerowie, którzy wróżyli sobie z wosku i obierek od jabłek, świętowali w weekend. Dlatego właśnie policjanci w całej Polsce w piątek i sobotę oraz w nocy z soboty na niedzielę prowadzili wzmożone kontrole w ramach akcji „Alkohol i narkotyki”.

- Celem działań było zadbanie o bezpieczeństwo na drogach poprzez m.in. eliminowanie z ruchu kierowców pod działaniem alkoholu lub innych środków odurzających - wyjaśnia rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek.

Liczba kierowców, którzy prowadzili auta na podwójnym gazie nie odbiegała znacząco od zwykłych weekendowych statystyk. -  W wyniku prowadzonych działań na ulicach naszego miasta i powiatu zostało ujawnionych i zatrzymanych pięciu nietrzeźwych kierowców oraz jeden kierowca w stanie po użyciu alkoholu.
Zatrzymano również kierowcę, u którego policjanci podejrzewali, że jest pod wpływem środków odurzających. - Kierowca został przewieziony do szpitala, została mu pobrana krew do badań - mówi rzecznik.

Fot. KMP

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE