Reklama

Allegro Short Film z płockim reżyserem

Opublikowano:
Autor:

Allegro Short Film z płockim reżyserem - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Film płocczanina Aleksandra Pietrzaka "Dr Jazz" znalazł się w finale konkursu Allegro Short Film. Aby pomóc mu w wygranej, każdy z nas może wejść na stronę www.bierzcieikreccie.com i zagłosować na Olka.

Film płocczanina Aleksandra Pietrzaka "Dr Jazz" znalazł się w finale konkursu Allegro Short Film. Aby pomóc mu w wygranej, każdy z nas może wejść na stronę www.bierzcieikreccie.com i zagłosować na Olka.

Aby móc oddać swój głos, trzeba być zarejestrowanym na stronie. Ale to nie trwa długo, a już chwilę po wypełnieniu wszystkich związanych z tym formalności można wesprzeć młodego artystę, który pochodzi z Płocka. Obok „Dr Jazz” Alka Pietrzaka w finale znalazły się filmy „Franek”, „Merry Christmas” oraz „Koszmar Liternictwa”.

Alek Pietrzak ma zaledwie 21 lat, ale już bogaty dorobek. Jest reżyserem, fotografem, dokumentalistą. Studiuje reżyserię w Warszawskiej Szkole Filmowej. Był członkiem Klubu Literackiego „Marabuta", występował w Teatrze Per Se. 21 czerwca 2012 roku w klubie filmowym Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki „Kawa i Papierosy” prezentowane były filmy Alka.

Zwycięzcą konkursu Allegro Short Film zostanie osoba, która dostanie najwięcej głosów od internautów głosujących na stronie Jury ogłosi wyniki 17 kwietnia podczas festiwalu Off Plus Camera w Krakowie. Nagroda główna to dziewięć tysięcy złotych. Jeśli ktoś chce zagłosować na młodego płockiego reżysera, musi się pospieszyć, bo termin upływa 16 kwietnia o 23:59.

Fot. POKiS

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE