Reklama

Ależ to będzie niecodzienny orszak! Każdy może dołączyć [TRASA]

Opublikowano:
Autor:

Ależ to będzie niecodzienny orszak! Każdy może dołączyć [TRASA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Już niebawem w mieście rozpocznie się sporo wydarzeń towarzyszących Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Akurat w tym przypadku uczestnikami staną się nasi czworonożni ulubieńcy, szczekający i merdający ogonami, podążającymi za swoimi właścicielami aż do... Nie, tym razem nie do Orlen Areny.

Już niebawem w mieście rozpocznie się sporo wydarzeń towarzyszących Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Akurat w tym przypadku uczestnikami staną się nasi czworonożni ulubieńcy, szczekający i merdający ogonami, podążającymi za swoimi właścicielami aż do... Nie, tym razem nie do Orlen Areny.

To już trzeci taki spacer przy okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak zwykle chodzi o wypełnienie puszki i dostarczenie jej prosto do najważniejszego miejsca 13 stycznia, jakim jest Orlen Arena. To właśnie tam lokowany jest sztab, w którym od rana do późnych godzin wieczornych trwa skrupulatne liczenie datków od mieszkańców. Aby kwota była jak najwyższa, potrzebne są kolejne inicjatywy i pomysły. Stąd zaproszenie do właścicieli psów i do każdego, kto po prostu będzie miał ochotę przespacerować się w miłym towarzystwie ustaloną trasą, która w tym roku będzie wyglądała nieco inaczej.

Zbiórkę zaplanowano o godz. 12.00 przy wejściu K7 do Orlen Areny, następnie przejdzie przy kościele św. Jadwigi, potem al. Roguckiego, Tysiąclecia w stronę Atrium Mosty, docierając do ul. Bielskiej. Kolejne etapy to Nowy Rynek i Tumska, skąd psi orszak skręci w ul. Kościuszki i podąży do Wieży Ciśnień, gdzie będzie możliwość odpoczynku, wypicia ciepłej herbaty i zjedzenia posiłku. Podczas spaceru nie zabraknie oczywiście wolontariuszy z charakterystycznymi puszkami 27. finału WOŚP. Orszak organizuje grupa psie spacery Płock, która powstała z myślą o "wspólnych spacerach, socjalizacji psiaków i spędzaniu miło czasu w towarzystwie psiarzy z Płocka".

Link do wydarzenia na Facebooku: PSI Orszak WOŚP

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE