Reklama

Alejki całe zalodzone. Piesi tańczyli na lodzie

Opublikowano:
Autor:

Alejki całe zalodzone. Piesi tańczyli na lodzie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Alejki na cmentarzu komunalnym były całe skute lodem! Nie dało się chodzić - poskarżyła się nasza czytelniczka.

Alejki na cmentarzu komunalnym były całe skute lodem! Nie dało się chodzić - poskarżyła się nasza czytelniczka. 

Napisała do nas zdenerwowana czytelniczka, która w weekend odwiedziła cmentarz komunalny. 

Jestem osobą niepełnosprawną, poruszam się z kulą ortopedyczną. Normalnie do grobu córki z parkingu idę trzy minuty. W tych warunkach szłam ponad 20 minut i byłam zlana potem ze stresu, że wyląduję w tej wodzie z lodem. Zdrowi mają ogromny problem w poruszaniu się i chodzą między grobami. Pan na portierni powiedział, że to nie jego sprawa. Zgłaszałam problem do Muniserwisu w styczniu i nie ma reakcji - napisała rozżalona

Na potwierdzenie swoich słów przysłała fotografie, na których widać alejki skute lodem. O wyjaśnienia zwróciliśmy do się Muniserwisu, odpowiedzialnego za utrzymanie i eksploatację cmentarza. 

- Warunki atmosferyczne, które panowały w dniach 17 i 18 lutego 2017 r. spowodowały powstanie śliskości na odcinkach alejek -  wyjaśniła Dorota Tokarska, zastępca dyrektora Muniserwisu. - W takich przypadkach nasze działania skupiają się na uszorstkowianiu alejek głównych i alejek konduktowych oraz tych, które zgłaszają nam osoby odwiedzające groby. W związku z faktem, iż teren cmentarza obejmuje ponad 10 ha, a wszystkie drogi stanowią wiele kilometrów, nie jesteśmy w stanie ich posypać, zwłaszcza, że większość z nich kwalifikuje się posypywania ręcznego.

Dodała także, że wszelkie uwagi powinni kierować do biura obsługi cmentarza komunalnego, czynnego od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00, a w soboty od 8:00 do 13:00. Informację, wraz z danymi kontaktowymi, można również zostawić u pracownika ochrony. Miejmy nadzieję, że interwencje pomogą...

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE