Reklama

Alarm bombowy w centrum miasta. Ewakuowano pracowników sądu [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Alarm bombowy w centrum miasta. Ewakuowano pracowników sądu [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jak dowiedzieliśmy się od dyżurnego Państwowej Straży Pożarnej w Płocku, policja dostała anonimowe zgłoszenie o podłożonej bombie w budynku sądu.

Jak dowiedzieliśmy się od dyżurnego Państwowej Straży Pożarnej w Płocku, policja dostała anonimowe zgłoszenie o podłożonej bombie w budynku sądu.

Sierżant sztabowa Marta Lewandowska z płockiej policji potwierdza, że otrzymano takie zgłoszenie i dotyczy budynku Sądu Rejonowego. Na miejscu już pracuje kilka zastępów strażaków, jest także Straż Miejska i policja.

- Ewakuowano około 50 osób z budynku Sądu Rejonowego, natomiast prezes Sądu Okręgowego nie wyraził zgody na ewakuację pracowników - mówi nam Edward Mysera, rzecznik prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Płocku. - Strażacy zabezpieczają miejsce zdarzenia. Czynności wewnątrz budynku należą do policji.

Zgłoszenie do policji o możliwości podłożonej bomby wpłynęło dziś tuż przed godz. 9.00. Został zamknięty dostęp do wyznaczonego rejonu. - Na miejsce udała się już grupa rozpoznania minersko-pirotechnicznego - dopowiada sierż. sztabowa Marta Lewandowska.

Teren sądu ogrodzony jest taśmą. Przechodnie mają problem z przejściem między ulicami Tumską a Grodzką. Zamknięty dla ruchu jest fragment ul. Kościuszki, od skrzyżowania z ul. plac Obrońców Warszawy do Placu Narutowicza.

AKTUALIZACJA

[ZT]20011[/ZT]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE