Reklama

Alarm bombowy odwołany. Policja zakończyła działania

Opublikowano:
Autor:

Alarm bombowy odwołany. Policja zakończyła działania  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jak dowiedzieliśmy się od sierż. sztabowej Marty Lewandowskiej z płockiej policji, w budynku Sądu Rejonowego nie odnaleziono bomby.

Jak dowiedzieliśmy się od sierż. sztabowej Marty Lewandowskiej z płockiej policji, w budynku Sądu Rejonowego nie odnaleziono bomby. To fałszywy alarm.

Przypomnijmy, że informacja o możliwej bombie w budynku Sądu Rejonowego wpłynęła w środę tuż przed godz. 9.00. Na miejsce udało się kilka zastępów Państwowej Straży Pożarnej w Płocku, a także policja i municypalni. Z budynku Sądu Rejonowego ewakuowano około 50 osób. Teren sądu został ogrodzony taśmą. Praktycznie nie było przejścia między ulicami Tumską a Grodzką. Zamknięty dla ruchu został także fragment ul. Kościuszki, od skrzyżowania z ul. plac Obrońców Warszawy do Placu Narutowicza.

- Działania zostały zakończone - mówi policjantka. - Był to fałszywy alarm. Płocka grupa rozpoznania minersko-pirotechnicznego nie odnalazła bomby, o której rano poinformował anonimowo jakiś mężczyzna, dzwoniąc do pracowników sądu.

Ulica Kościuszki jest już przejezdna, a pracownicy mogą wrócić do pracy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE