Reklama

Afrodyta z Dumką na dwa serca? Sami możemy wybrać muzykę

Opublikowano:
Autor:

Afrodyta z Dumką na dwa serca? Sami możemy wybrać muzykę  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Fontanna na starówce wypiękniała i nabrała kolorów w trakcie nocnego pokazu. Niektórzy już pytają, czy będzie kolejny. Ten z wczorajszej nocy można uznać za próbę generalną, teraz czas na mieszkańców i ich pomysły.

Fontanna na starówce wypiękniała i nabrała kolorów w trakcie nocnego pokazu. Niektórzy już pytają, czy będzie kolejny. Ten z wczorajszej nocy  można uznać za próbę generalną, teraz czas na mieszkańców i ich pomysły.

W czwartkową noc przelewającym się, podświetlonym strumieniom towarzyszyła i muzyka poważna, i „Dumka na dwa serca”. Utworów do wyboru może być znacznie więcej.

- Podstawowa potrzeba to dobór repertuaru, wczorajszy był bardzo przypadkowy. Pojawiła się muzyka współczesna, klasyka, a także piosenka z tekstem tak, aby zademonstrować różnice między utworami – informują w Agencji Rewitalizacji Starówki. - Naszym skromnym zdaniem Afrodyta najbardziej „lubi” muzykę poważną, ale na pewno będzie z nami współpracować przy innym repertuarze. Ciekawostką, którą warto się podzielić jest fakt, iż wczoraj fontanną sterował automat, woda i światła tańczyły po prostu w rytm muzyki. Fontanna ma teraz także możliwość ręcznego starowania. Oznacza to, że każdą dyszę można ustawić indywidualnie do rytmu i melodii. Praca nad jednym utworem w tej wersji trwa od trzech do czterech dni. I taki pokaz, dopracowany i wyreżyserowany od podstaw, chcemy zaprezentować niebawem, do tego potrzebna nam pomoc w wyborze repertuaru.

Propozycja jest następująca, aby to sami mieszkańcy przekazywali swoje muzyczne propozycje. W spółce zrobią ranking najczęściej pojawiających się utworów. Będzie głosowanie, dla autorów wyłonionych pomysłów zapowiedziano upominki. Na koniec tajemniczo dodają, że to nie koniec niespodzianek związanych z Afrodytą.

Adres mailowy spółki: www.ars.plock.pl

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z nocnego pokazu, są dostępne w naszej galerii.

Fot. Karolina Burzyńska / Portal Płock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE