Reklama

A może wykorzystać słońce? Bezpłatne spotkanie

Opublikowano:
Autor:

A może wykorzystać słońce? Bezpłatne spotkanie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Fotowoltaika – to słowo staje się z roku na rok coraz popularniejsze, także w Płocku i regionie. Już w czwartek Izba Gospodarcza Regionu Płockiego zaprasza na spotkanie dotyczące inwestycji w odnawialne źródła energii, ze szczególnym uwzględnieniem fotowoltaiki oraz pomp ciepła.

Fotowoltaika – to słowo staje się z roku na rok coraz popularniejsze, także w Płocku i regionie. Już w czwartek Izba Gospodarcza Regionu Płockiego zaprasza na spotkanie dotyczące inwestycji w odnawialne źródła energii, ze szczególnym uwzględnieniem fotowoltaiki oraz pomp ciepła.

Fotowoltaika, jako dziedzina zajmująca się wytwarzaniem energii elektrycznej z promieniowania słonecznego, rozwija się bardzo dynamicznie. Wymagane nakłady wciąż są spore, ale późniejsze oszczędności finansowe oraz różnego typu dotacje i bezzwrotne pożyczki sprawiają, że chętnych do montażu paneli szybko przybywa. 

Okazja do poznania wielu szczegółów będzie w czwartek 16 lipca o godz. 10:00 Izba Gospodarcza Regionu Płockiego zaprasza na bezpłatne spotkanie do swojej siedziby ul. Stary Rynek 8. Spotkanie skierowane jest zarówno do przedsiębiorców, jak i do osób fizycznych.

- Jeśli zużywasz duże ilości energii elektrycznej, a chcesz płacić rachunki za prąd do kilkudziesięciu złotych mniejsze oraz uniezależnić się od dotkliwych podwyżek cen energii, dowiedz się jak to zrobić – zachęcają organizatorzy.

Podczas spotkania będzie mowa o produkcji prądu elektrycznego na potrzeby przedsiębiorstwa, o inwestowaniu w farmy fotowoltaiczne o mocy powyżej 0,5 MW, a także o finansowaniu inwestycji z udziałem bezzwrotnych dotacji, niskooprocentowanych pożyczek oraz leasingu. Szanse i możliwości przedstawią fachowcy z wieloletnim doświadczeniem w branży. 

Organizatorzy proszą zainteresowanych o potwierdzenie obecności do  15 lipca telefonicznie: (24) 364-99-89, 501 458 187 lub mailowo: [email protected]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE