Reklama

65 lat Wisły Płock. POKiS prosi o pieniądze

Opublikowano:
Autor:

65 lat Wisły Płock. POKiS prosi o pieniądze - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Tę książkę powinien mieć w swej kolekcji każdy kibic płockiego sportu. Najpierw jednak trzeba ją wydać, a to kosztuje.

Tę książkę powinien mieć w swej kolekcji każdy kibic płockiego sportu. Najpierw jednak trzeba ją wydać, a to kosztuje.

Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki przygotowuje publikację monografii „65 lat Wisły Płock”, której autorem jest niestrudzony badacz dziejów płockiego sportu Zbigniew Pawłowski. Po raz pierwszy w jednym opracowaniu zebrany został dorobek wszystkich czternastu sekcji, które na przestrzeni 65 lat funkcjonowały w najbardziej znanym płockim klubie.

Unikatowy materiał informacyjny i zdjęciowy, który znalazł się w monografii, został wykonany w pięknej, kolorowej szacie graficznej. Wykonana w wersji albumowej książka ma ponad 400 stron, na których można znaleźć sporo niezwykle interesujących statystyk.

Koszty wydania książki są jednak niemałe, dlatego POKiS liczy na finansowe wsparcie publikacji. Jeżeli ktoś chce zyskać dodatkowe informacje na temat wydawnictwa, może kontaktować się z Płockim Ośrodkiem Kultury i Sztuki osobiście lub telefonicznie pod numerem 24 366 43 38. A kto chciałby po prostu zasilić konto wydawcy, proszony jest o dokonanie wpłaty na rachunek bankowy numer 89 1500 1618 1216 1005 5218 0000 z dopiskiem „65 lat WISŁY PŁOCK”.

Na zdjęciu: piłkarze po zwycięskim meczu z
Arkonią Szczecin 1:0 w 1981 r., fot. POKiS

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE