Reklama

35-letni sierpczanin usłyszał zarzut rozboju na 23-latku

Opublikowano:
Autor:

35-letni sierpczanin usłyszał zarzut rozboju na 23-latku  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Sierpczanin odpowie za rozbój oraz współudział za kradzież z włamaniem. Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Sierpczanin odpowie za rozbój oraz współudział za kradzież z włamaniem. Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Jak podaje KPP w Sierpcu, do zdarzenia doszło przed tygodniem na terenie Sierpca. 23-letni sierpczanin postanowił odwiedzić swojego rówieśnika.

- Gdy przyszedł w odwiedziny, w mieszkaniu kolegi zastał jeszcze dwóch mężczyzn w wieku 35 i 20 - informuje policja w Sierpcu. - W trakcie odwiedzin doszło do sprzeczki między nim, a goszczącym w mieszkaniu 35-latkiem, który pobił go, zabrał mu klucze od wynajmowanego mieszkania i wspólnie z 20-letnim kompanem opuścił mieszkanie. Po wyjściu mężczyźni poszli do mieszkania wynajmowanego przez pokrzywdzonego, skąd zabrali m.in. gitarę akustyczną, e-papierosa oraz artykuły spożywcze.

Ranny w wyniku zajścia 23-latek zgłosił się do sierpeckiego szpitala, skąd został przewieziony do Płocka na dalsze badania. W międzyczasie o fakcie kradzieży kluczy poinformował właścicielkę wynajmowanego mieszkania, która zawiadomiła policję. Dzień po powrocie ze szpitala 23-latek przyszedł na komendę, zgłosić rozbój oraz włamanie.

Jeszcze tego samego dnia policjanci zatrzymali mężczyzn mogących mieć związek z tymi przestępstwami. Z początkiem tygodnia 35-latek usłyszał zarzut rozboju oraz współdziałania przy kradzieży z włamaniem, a jego 20-letni kolega zarzut współdziałania podczas kradzieży z włamaniem. Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE