Reklama

25-latek zatrzymany. Policja podejrzewa, że prowadził pod wpływem narkotyków

Opublikowano:
Autor:

25-latek zatrzymany. Policja podejrzewa, że prowadził pod wpływem narkotyków  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Późnym popołudniem płoccy policjanci zatrzymali 25-letniego kierowcę nissana. Mężczyzna był trzeźwy, ale funkcjonariusze podejrzewają, że był pod wpływem środków odurzających.

Późnym popołudniem płoccy policjanci zatrzymali 25-letniego kierowcę nissana. Mężczyzna był trzeźwy, ale funkcjonariusze podejrzewają, że był pod wpływem środków odurzających. 

W czwartek 2 stycznia około 18:30 policjanci na trasie ks. Jerzego Popiełuszki zatrzymali do kontroli nissana. Kierujący nim 25-latek stwarzał zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. 

- Dlatego policjanci stanowczo zareagowali na takie zachowanie. W trakcie kontroli okazało się, że mężczyzna był trzeźwy jednak jego zachowanie wzbudziło podejrzenie u funkcjonariuszy, że może on znajdować się pod wpływem środków odurzających. Fakt ten potwierdziło badanie wykonane specjalnym testerem - mówi mł. asp. Marta Lewandowska, rzeczniczka prasowa Komendy Miejskiej Policji w Płocku. 

Do ostatecznego rozstrzygnięcia potrzebne będzie badanie krwi. Jeśli jego wynik potwierdzi przypuszczenia policjantów, 25-latek możne usłyszeć zarzut z art. 178 § 1 kodeksu karnego. Zgodnie z nim za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środków odurzających grozi kara grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do dwóch lat. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE