Reklama

20 tys. osób bawiło się płockiej na plaży. W przyszłym roku chcą więcej

Opublikowano:
Autor:

20 tys. osób bawiło się płockiej na plaży. W przyszłym roku chcą więcej - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości - 20 000 razy dzięki! - to pierwsze co przychodzi nam na myśl - cieszą się z sukcesu organizatorzy Polish Hip-Hop Festival. Podsumowują tegoroczną edycję i już zapowiadają kolejną!

- 20 000 razy dzięki! - to pierwsze co przychodzi nam na myśl - cieszą się z sukcesu organizatorzy Polish Hip-Hop Festival. Podsumowują tegoroczną edycję i już zapowiadają kolejną!

Polish Hip-Hop Festival to kolejna marka kojarzona z Płockiej, festiwalem ściągającym do Płocka tysiące osób. Z roku na rok impreza nabiera rozmachu. Organizatorzy 7. edycji postanowili zrobić małe podsumowanie połączone z zapowiedzią tego, co będzie dalej z imprezą.

- Tegoroczna edycja udowodniła, że kilka lat temu obraliśmy słuszny kurs. Założenia były takie: Chcemy zrobić dla Was największy i najbardziej prestiżowy polski festiwal hip-hopowy, chcemy najlepszych artystów, chcemy niesamowitej atmosfery, a przede wszystkim co roku chcemy podnosić poprzeczkę jeszcze wyżej. Jesteśmy przekonani, że i tym razem zrealizowaliśmy wszystkie nasze założenia. Dwadzieścia tysięcy rozbawionej publiczności na płockiej plaży zrobiło wrażenie nie tylko na nas, ale także na artystach, uczestnikach i partnerach wydarzenia. Wszyscy powtarzali, że takiej atmosfery jak podczas tego festiwalu nie ma nigdzie indziej i trudno się z tym nie zgodzić. Jesteśmy dumni, że tworzymy wydarzenie, które przynosi nam wszystkim tyle pozytywnej energii. Kilku artystów postanowiło nawet nagrać na festiwalu zdjęcia do swoich teledysków - nie zdradzimy kto, ale jesteśmy pewni, że zauważycie to w najbliższym czasie.

Wyprzedaną liczbę biletów ogłoszono tuż przed rozpoczęciem festiwalu. - Wiele osób pytało nas czemu ograniczyliśmy sprzedaż już w czwartek, skoro mogliśmy dołożyć jeszcze około 2-3 tysiące biletów? Odpowiedź jest bardzo prosta. Najważniejszy w tym przypadku był Wasz komfort i bezpieczeństwo. Obiecujemy, że w przyszłym roku pomieścimy Was zdecydowanie więcej. Zdecydowaliśmy, że powiększamy teren festiwalu, specjalnie dla Was zbudujemy nowe strefy aktywności. Dojdą też nowe sceny - w tym roku zagrała dla Was ponad setka artystów, w przyszłym będzie ich jeszcze więcej!

To nie koniec zmian, które planują. - Na pewno nie zabraknie niespodzianek. Nadal chcemy dzierżyć miano najdynamiczniej rozwijającego się festiwalu w Płocku. Jednym słowem - przygotowujemy się na 30 000 uczestników! Będziemy też bardziej EKO. W przyszłym roku wprowadzamy kubki wielokrotnego użytku, ekologiczne naczynia oraz strefy recyklingu.

Na koniec dziękują wszystkim uczestnikom, artystom, sponsorom, partnerom, mediom, wszystkim służbom i każdemu kto był częścią tego przedsięwzięcia. Tym razem pożegnanie z letnim festiwalem będzie nieco osłodzone. -  Z częścią z Was widzimy się już na początku przyszłego roku na Polish Hip-Hop Music Awards 2020 - datę oraz miejsce poznacie niedługo. Nie chcemy gali stworzonej dla celebrytów i influencerów, dlatego pierwsze skrzypce zagracie Wy! Możecie być pewni, że nasz team stworzy wydarzenie, na które branża hip-hopowa czekała od lat.

[ZT]21822[/ZT]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE