Reklama

11 nietrzeźwych kierowców, ponad 30 kolizji, wypadek. Świąteczny bilans

Opublikowano:
Autor:

11 nietrzeźwych kierowców, ponad 30 kolizji, wypadek. Świąteczny bilans  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci w święta mieli ręce pełne roboty. Tylko przez trzy dni odnotowali ponad 30 zdarzeń na drogach, zatrzymali 11 nietrzeźwych kierowców oraz 9 praw jazdy.

Policjanci w święta mieli ręce pełne roboty. Tylko przez trzy dni odnotowali ponad 30 zdarzeń na drogach, zatrzymali 11 nietrzeźwych kierowców oraz 9 praw jazdy. 

Święta i długie weekendy to zawsze okres wzmożonej pracy dla policjantów. Ruch na drogach jest większy niż zazwyczaj, niektórzy kierowcy zdecydowali się wsiąść za kierownicę będąc pod wpływem alkoholu. Na drogach nikt nie zginął, a do jedynego zdarzenia zakwalifikowanego jako wypadek, doszło w Wielkanoc ok. 18:15. O zderzeniu na skrzyżowaniu Bielskiej i Tysiąclecia informowaliśmy w niedzielę. 

[ZT]22153[/ZT]

Ponadto policjanci odnotowali 21 kolizji w Płocku i 11 na terenie powiatu. Zatrzymano 11 nietrzeźwych kierowców, a także 9 praw jazdy. Powód? Ponad dwukrotne przekroczenie dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym. Ponadto jeden z kierowców miał orzeczony sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Przez ostatni weekend odnotowano też kilka innych zdarzeń o charakterze kryminalnym. Przy ul. Kolegialnej skradziono portfel z dokumentami, na ul. Sienkiewicza uszkodzono szyby i elewację budynku - policjanci zatrzymali sprawcę. W Wielkanoc włamano się do mieszkania przy ul. Dąbrówki i skradziono telewizor. Z kolei w poniedziałek w Mańkowie skradziono rzeczy osobiste z samochodu osobowego. Straty wyceniono na 1500 złotych. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE