Reklama

1 z 8 na Mazowszu. Sukces. Miasto otrzyma 100 tys. zł

Opublikowano:
Autor:

1 z 8 na Mazowszu. Sukces. Miasto otrzyma 100 tys. zł - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Na przejściach dla pieszych będzie bezpieczniej. Do ośmiu samorządów z województwa mazowieckiego trafi 800 tys. zł w ramach programu „Razem bezpieczniej”. Wojewoda podpisał już stosowne umowy.

Na przejściach dla pieszych będzie bezpieczniej. Do ośmiu samorządów z województwa mazowieckiego trafi 800 tys. zł w ramach programu „Razem bezpieczniej”. Wojewoda podpisał już stosowne umowy.

Uroczyste podpisanie umów na dofinansowanie projektów dotyczących poprawy bezpieczeństwa na przejściach dla pieszych w ramach programu „Razem bezpieczniej” im. Władysława Stasiaka, miało miejsce we wtorek w Warszawie.

W ramach tegorocznego naboru wojewodowie przekazali do MSWiA 314 lokalnych propozycji projektów profilaktyczno-prewencyjnych, które zaproponowały gminy i powiaty. Wojewoda mazowiecki rekomendował 21 projektów. Po ocenie merytorycznej, Międzyresortowy Zespół ds. „Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2018 - 2020” wyłonił najlepsze projekty, w tym osiem z Mazowsza. 

Umowy podpisano z przedstawicielami powiatów: otwockiego, wołomińskiego, przysuskiego, ostrowskiego, wyszkowskiego oraz Pruszkowa, Raciąża i Gostynina. 

Gmina Miasto Gostynin otrzyma 100 tys. zł na projekt „Poprawa bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu drogowego na terenie miasta Gostynina – modernizacja i edukacja”. W imieniu burmistrza Pawła Kalinowskiego porozumienie z wojewodą  Konstantym Radziwiłłem podpisała zastępca burmistrza Halina Fijałkowska.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE