Inwestycja za prawie 7 mln! Skorzysta większość gmin z regionu ZGRP już od dłuższego czasu starał się o dofinansowanie na zakup zeroemisyjnych samochodów. Umowę podpisano w maju, a w grudniu nastąpiło symboliczne przekazanie kluczyków. Z pojazdów, jak zapewniają włodarze, skorzystają mieszkańcy większości gmin z regionu. (...)