Reklama

Zdobyć złoto, aby móc podbijać świat

Opublikowano:
Autor:

Zdobyć złoto, aby móc podbijać świat - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Cheerleaderki z Płocka mają jedno, konkretne marzenie. Wywalczyć w Lesznie złote medale Mistrzostw Polski. Jeśli by im się to udało – pojadą na Mistrzostwa Świata.

Cheerleaderki z Płocka mają jedno, konkretne marzenie. Wywalczyć w Lesznie złote medale Mistrzostw Polski. Jeśli by im się to udało – pojadą na Mistrzostwa Świata.

W piątek 8 marca ekipa Zespołu Cheerleaders Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica Impresja wyjeżdża do Leszna, gdzie odbędą się Mistrzostwa Polski Cheerleaders 2013. Impreza w tym roku ma wyjątkowo wysoką rangę, ponieważ stanowi jednocześnie eliminację do mistrzostw Europy i Świata. W zawodach weźmie udział 88 ekip z całej Polski w różnych dywizjach.

Nasze grupy startują w dywizji cheer dance. Imresja wystawia dwie formacje – Impreskę w kategorii junior oraz Impact w kategorii senior. Ekipa jest wprawdzie stosunkowo niewielka (jak na możliwości Impresji), ale nastawiona niezwykle bojowo.

Układy, które przygotowałam, powinny bardzo zaskoczyć jury. Bardzo na to liczę. Grupy przygotowywały się od pół roku. – Układy są bardzo trudne i dziewczyny potrzebowały wiele wysiłku, aby wszystko opanować – powiedziała w rozmowie z Portalem Płock Katarzyna Sylwestrzak, szefowa i choreograf Impresji. – Dziewczęta są świetnie przygotowane i bardzo pozytywnie nastawione na sukces.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE