Reklama

Wspólne działanie Wisły oraz Vive Targów

Opublikowano:
Autor:

Wspólne działanie Wisły oraz Vive Targów - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Zanim rozpocznie się rywalizacja zespołów prowadzonych przez trenerów Manolo Cadenasa i Bogdana Wentę, swój mecz rozegrają juniorzy młodsi Wisły Płock i Vive Targów Kielce.

Zanim rozpocznie się rywalizacja zespołów prowadzonych przez trenerów Manolo Cadenasa i Bogdana Wentę, swój mecz rozegrają juniorzy młodsi Wisły Płock i Vive Targów Kielce.

Idea rozegrania pojedynku juniorów młodszych przed seniorską rywalizacją narodziła się w głowach trenerów prowadzących z tą grupą wiekową w Kielcach i Płocku.

– Rok temu wraz z Rafałem Bernackim doszliśmy wspólnie do wniosku, że fajnie by było, gdyby
przed rywalizacją seniorów zagrały nasze zespoły. Niestety, z różnych powodów nie udało nam się wówczas do tego doprowadzić – powiedział pracujący w Płocku z zespołem juniorów młodszych Stowarzyszenia Kultury Fizycznej Wisła Płock trener Michał Skórski. – W tym sezonie postanowiliśmy spróbować ponownie. I tym razem udało się.

Konfrontacja juniorów młodszych SKF Wisła Płock – Vive Targi Kielce rozpocznie się w Orlen Arenie w sobotę 5 października o 15.30. Spotkanie zespołów Michała Skórskiego i Rafała Bernackiego ma dać przykład organizatorom pojedynków męskiej PGNiG Superligi.

– Naszym zdaniem rozgrywanie przedmeczów to wspaniała forma promocji naszej dyscypliny wśród młodzieży – wyjaśnił Michał Skórski. – Rozpoczynamy wspólnie z Vive Targami Kielce, ale chcemy też zachęcić inne kluby Superligi do organizacji podobnych meczów w swoich halach. To jednocześnie nasz akces do akcji „Stop zwolnieniom z WF”.

Fot. SKF Wisła Płock i ZPRP

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE