Reklama

Wiślacka sobota nie tylko z piłką nożną

Opublikowano:
Autor:

Wiślacka sobota nie tylko z piłką nożną - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport To będzie niezwykły dzień dla kibiców Wisły Płock. Wezmą udział w marszu pamięci żołnierzy wyklętych, obejrzą sparing ze Stomilem Olsztyn i obejrzą prezentację drużyny przed rundą wiosenną.

To będzie niezwykły dzień dla kibiców Wisły Płock. Wezmą udział w marszu pamięci żołnierzy wyklętych, obejrzą sparing ze Stomilem Olsztyn i obejrzą prezentację drużyny przed rundą wiosenną.

Kibice zbiorą się o 11.50 pod pomnikiem Józefa Piłsudskiego. Wyruszą stamtąd na Płocki Marsz Pamięci Żołnierzy Wyklętych ulicami Kolegialną, 1 Maja i Jachowicza do kościoła pod wezwaniem Świętego Stanisława Kostki.

Pod tablicą upamiętniająca pamięć zapomnianych bohaterów zapalą znicze, po czym wybiorą się na stadion im. Kazimierza Górskiego przy ulicy Łukasiewicza 34. O 13.30 rozpocznie się mecz ze Stomilem Olsztyn. Będzie to pierwszy sparing rozgrywany przez Wisłę na głównej płycie stadionu, a jednocześnie ostatni sprawdzian przed rundą wiosenną sezonu 2013/2014.

Po zakończeniu spotkania ze Stomilem fani Wisły wybiorą się do Galerii Mazovia, gdzie o 17 rozpocznie się prezentacja zespołu Wisły, który w rundzie wiosennej 2013/2014 będzie występował na pierwszoligowych boiskach. W trakcie prezentacji każdy chętny będzie miał okazję porozmawiać z każdym z zawodników i poprosić o wspólne zdjęcie.

Fot. Tomasz Miecznik/Portal Płock i Tomasz Paszkiewicz/Portal Płock

Zobacz też:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE