Wisła remisuje w sparingu z III-ligową Polonią Warszawa

Wisła remisuje w sparingu z III-ligową Polonią Warszawa - Zdjęcie główne

SportTrener Kibu Vicuna okres przerwy na reprezentacje wykorzystał na rozegranie meczu sparingowego. Nafciarze podejmowali Polonię Warszawa i zremisowali 1:1.

Bez powołanych do reprezentacji Giorgiego Merebaszwilego, Oskara Zawady i Justinasa Marazasa Wisła Płock zremisowała z III-ligową Polonią Warszawa. Goście objęli prowadzenie w 61. minucie, po strzale głową Krystiana Pieczary. 15 minut później Nafciarze wyrównali, a to za sprawą nieźle rozegranego stałego fragmentu gry i dośrodkowania Jakuba Łukowskiego. Formalności, w dobrym stylu, dopełnił Grzegorz Kuświk.

Spotkanie było zamknięte dla publiczności i mediów.

Wisła Płock - Polonia Warszawa 1:1 (0:0)