Reklama

Wisła podpisała nową umowę sponsorską. Płocka firma zwiększa wsparcie

Opublikowano:
Autor:

Wisła podpisała nową umowę sponsorską. Płocka firma zwiększa wsparcie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport SPR Wisła Płock właśnie pozyskała stabilnego sponsora. Klub z Orlen Areny związał się umową sponsorską z firmą PiK, która prowadzi hurtownie materiałów budowlanych w Płocku, Gostyninie i Włocławku.

SPR Wisła Płock właśnie pozyskała stabilnego sponsora. Klub z Orlen Areny związał się umową sponsorską z firmą PiK, która prowadzi hurtownie materiałów budowlanych w Płocku, Gostyninie i Włocławku.

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe PiK - Materiały Budowlane zarządzane z sukcesami przez braci Pawła i Piotra Krakowskich przed nadchodzącym sezonem piłki ręcznej zwiększa swoje zaangażowanie w sponsoring nafciarzy. Wcześniej od sezonu 2015/2016 PiK należał do grona członków Niebiesko-Biało-Niebieskiego Klubu Biznesu.

- Jest mi niezmiernie miło, że firma PiK zdecydowała się mocniej wesprzeć nasze działania. Jak już podkreślałem moim celem jest zgromadzenie wokół klubu jak największej ilości sponsorów i partnerów - powiedział chwilę po parafowaniu umowy Adam Wiśniewski, prezes Zarządu SPR Wisła Płock.

Firma PiK od 1989 roku zajmuje się hurtową i detaliczną sprzedażą materiałów budowlanych w czterech dużych punktach handlowych w Płocku na Kostrogaju i Imielnicy oraz w Gostyninie i Włocławku. Należy do Izby Gospodarczej Regionu Płockiego, Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa, a jako członek Business Center Club została wyróżniona czterema Medalami Europejskimi.

Umowa sponsorska będzie obowiązywała do czerwca 2018 roku.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE