Reklama

W sobotę politycy przed ciężkim wyzwaniem

Opublikowano:
Autor:

W sobotę politycy przed ciężkim wyzwaniem - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Szesnaście drużyn weźmie udział w turnieju o puchar prezesa SSM Wisła Płock. Dodatkową atrakcją imprezy będzie mecz szefów firm z płockimi politykami.

Szesnaście drużyn weźmie udział w turnieju o puchar prezesa SSM Wisła Płock. Dodatkową atrakcją imprezy będzie mecz szefów firm z płockimi politykami.

Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock turniej przeznaczony dla firm z naszego miasta i regionu organizuje po raz drugi. W imprezie, która zostanie rozegrana 11-12 stycznia w Orlen Arenie, weźmie udział 16 zespołów.

W pierwszej fazie zawodów rywalizacja odbywać się będzie systemem grupowym. W wyniku losowania ustalony został następujący podział: Grupa A: Komunikacja Miejska, OrlenKoltrans, Peklimar i PERN; Grupa B: Poczta Polska, OrlenWir, Flexpol i Levis; Grupa C: CNH Polska, OrlenOil, Wodociągi Płockie i RolMar oraz Grupa D: DHL, OrlenAsfalt, Dekor’s Stars – Dr Oetker i E-mod Cigarette.

W fazie pucharowej mecze odbywać się będą systemem każdy z każdym. Później zaś rozpocznie się faza grupowa, w której zespoły walczyć będą o jak najlepsze miejsca w imprezie.

Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę pierwsze mecze zaplanowane zostały na 9. Ostatnie kończyć się powinny koło 18. W sobotę o 17 powinien rozpocząć się niezwykle interesujący pojedynek, w którym szefowie występujących w zawodach firm staną do walki z płockimi politykami. W przerwie meczu przewidziane są konkursy z nagrodami dla kibiców.

Fot. Archiwum organizatora

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE