Reklama

W sobotę niezwykły turniej przy Łukasiewicza 34

Opublikowano:
Autor:

W sobotę niezwykły turniej przy Łukasiewicza 34  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Już po raz trzeci w Płocku odbędzie się niezwykły turniej. Zagrają w nim dzieci z placówek opiekuńczo-wychowawczych.

Już po raz trzeci w Płocku odbędzie się niezwykły turniej. Zagrają w nim dzieci z placówek opiekuńczo-wychowawczych. 

Piłka nożna to coś więcej, niż gra. Ma łączyć, obudzić chęć rywalizacji, a kto wie - może dla kogoś stanie się drogowskazem w życiu? Taki też cel przyświeca turniejowi „FutboLOVE TUMY Płock 2018”, który odbędzie się po raz trzeci. Już w najbliższą sobotę 27 stycznia na boisku pod balonem przy Łukasiewicza 34 zmierzą się zespoły złożone z wychowanków placówek opiekuńczo-wychowawczych. 

Zawody organizowane przez Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock oraz Ośrodek Opiekuńczo-Wychowawczy w Płocku cieszą się powodzeniem. Swój udział potwierdziło 16 zespołów z 8 województw. Początek rywalizacji o 9:00, a koniec zaplanowano na 17:00. 

- Celem turnieju jest obudzenie w dzieciach ducha sportowej rywalizacji oraz odkrycie w nich drzemiących talentów - mówią organizatorzy. - Niewątpliwie zawody sportowe podnoszą w dzieciach poczucie własnej wartości i ukierunkowują  ich niespożytą energię. Chcemy, aby był to czas relaksu i dobrej zabawy ale również rywalizacji z poszanowaniem zasad fair play.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE