Reklama

Umowa Orlenu z Wisłą. Ma być lepiej

Opublikowano:
Autor:

Umowa Orlenu z Wisłą. Ma być lepiej - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport To było do przewidzenia: PKN Orlen na mocny nowej umowy pozostaje sponsorem generalnym SPR Wisły Płock w najbliższym sezonie z perspektywą przedłużenia współpracy na sezon 2020/2021.

To było do przewidzenia: PKN Orlen na mocny nowej umowy pozostaje sponsorem generalnym SPR Wisły Płock w najbliższym sezonie z perspektywą przedłużenia współpracy na sezon 2020/2021.

 PGNiG Superliga startuje w końcu sierpnia, w pierwszej kolejce płocczanie podejmą Azoty Puławy. Piłkarze ręczni będą dalej występować pod nazwą Orlen Wisła Płock. Logo sponsora generalnego znajdzie się m. in. na wszystkich strojach, materiałach prasowych i marketingowych oraz w Orlen Arenie.

- Nowa umowa pozwoli na podjęcie realnej próby awansu do TOP 16 VELUX EHF Champions League i odzyskania najwyższych krajowych tytułów mistrzowskich. Będziemy dysponować jednym z najsilniejszych zespołów w Polsce, rozpoznawalnym i respektowanym na parkietach europejskiego handballu - zapewnił Robert Czwartek, prezes SPR Wisła Płock. - Zrobimy wszystko, aby spełnione zostały ambicje kibiców i środowiska.

Zbigniew Leszczyński, członek zarządu PKN Orlen ds. rozwoju podkreślił, że przy zaangażowaniu koncernu piłka ręczna stała się w Płocku wiodącą dyscypliną, promującą także aktywność fizyczną i zdrowy styl życia wśród kolejnych pokoleń kibiców. 

- Wychowankowie Wisły Płock reprezentowali Polskę na wielu imprezach, w tym również na Igrzyskach Olimpijskich, a zawodnicy Wisły, uczestnicząc w międzynarodowych rozgrywkach, są ambasadorami Orlenu na świecie - mówił Zbigniew Leszczyński. - To dla nas naturalna promocja. Z radością przedłużamy nasz sponsoring dla SPR Wisła Płock na kolejny sezon.

W minionym sezonie Nafciarze awansowali do fazy TOP 16 VELUX EHF Champions League, a w krajowych rozgrywkach dotarli do finału PGNiG Superligi oraz PGNiG Pucharu Polski. 

- Teraz weszliśmy w kolejny etap rozwoju. Dzięki zmianom personalnym trener Xavier Sabate ma pełny wpływ na kształt drużyny, co pozwala jeszcze mocniej wierzyć, że poprawimy  osiągnięcia z poprzedniego sezonu - dodał Robert Czwartek.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE