Reklama

Udane zawody płocczan. Przywieźli dwa brązowe medale

Opublikowano:
Autor:

Udane zawody płocczan. Przywieźli dwa brązowe medale - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Płocczanie z Jarocina przywieźli dwa brązowe medale Pucharu Polski w taekwondo olimpijskim. Nabywane doświadczenie ma procentować w przyszłości.

Płocczanie z Jarocina przywieźli dwa brązowe medale Pucharu Polski w taekwondo olimpijskim. Nabywane doświadczenie ma procentować w przyszłości.

Trener Piotr Maślanka do Wielkopolski zabrał trzech zawodników LKS "Puncher" Płock. Do rywalizacji przystąpiło 343 uczestników, a rywalizacja toczyła się na pięciu matach jednocześnie. 

Olivier Baranowski, startujący w kategorii młodzików (10-11 lat) w wadze do 36 kilogramów, wygrał swoją pierwszą walkę 30:23. W kolejnej musiał uznać wyższość rywala i ostatecznie zajął piąte miejsce.

Kamil Fin, walczący w kategorii do kadetów (12-14 lat) do 57 kilogramów, w ćwierćfinale wygrał aż 15:5. W półfinale przegrał jednak z zawodnikiem z Poznania i uplasował się na trzeciej pozycji.

Na takiej samej pozycji zawody zakończył Rafał Dobies (junior 15-17 lat, do 73 kilogramów). On również nie sprostał swojemu przeciwnikowi w półfinale. 

- Cała trójka ma jeszcze nieduże doświadczenie w tej dyscyplinie, a rywalizują z bardziej doświadczonymi przeciwnikami. Zdobycie dwóch brązowych medali będzie procentowało w przyszłości - mówił Piotr Maślanka,  klubowy trener zawodników. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE