Reklama

Światowa czołówka w weekend w Płocku

Opublikowano:
Autor:

Światowa czołówka w weekend w Płocku - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Tego jeszcze w Płocku nie było w najbliższy weekend odbędą się pierwsze motoparalotniowe zawody. Na płockim lotnisku zobaczymy pilotów mknących z prędkością ponad 100 km/h między pylonami.

Tego jeszcze w Płocku nie było w najbliższy weekend odbędą się pierwsze motoparalotniowe zawody. Na płockim lotnisku zobaczymy pilotów mknących z prędkością ponad 100 km/h między pylonami!

Dariusza Bógdała i jego syna Wojciecha widzimy na płockim niebie, słychać od nich od czasu do czasu, gdy któryś z nich zdobywa kolejne sukcesy. Teraz, razem z Aeroklubem Ziemi Mazowieckiej, Paramotor Team Poland i Polskim Stowarzyszeniem Paralotniowym organizują pierwsze Zawody Motoparalotniowe o Puchar Prezydenta Miasta Płocka.

Będzie się działo. Już w weekend na płockim lotnisku zobaczymy światową czołówkę pilotów motoparalotniowych specjalizujących się w slalomach pomiędzy 12 m wysokości pylonami, mknących z prędkością ponad 100 km/h. Ale to nie tylko pokaz pełen adrenaliny -  zawody rozgrywane w ramach Polskiej Ligi Motoparalotniowej zgodnie z normami FAI i Aeroklubu Polskiego.

Jeśli pogoda pozwoli, największe wrażenia zapowiadają się w sobotnie popołudnie od 17.00 i niedzielny poranek i to wtedy właśnie najbardziej oczekiwani są kibice i widzowie. Już rezerwujcie czas!

Na zdjęciach: Bógdałowie nad Płockiem (fot. Tomasz Miecznik / Portal Płock) i widok na Reggaeland z lotu... Bógdała (fot. fotoznieba.pl)

Czytaj też:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE