Reklama

Strażacy zagrali (w piłkę) dla orkiestry

Opublikowano:
Autor:

Strażacy zagrali (w piłkę) dla orkiestry - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport OSP Czermno okazała się najlepsza w turnieju halowej piłki nożnej ochotniczych straży pożarnych miasta i gminy Gąbin.

OSP Czermno okazała się najlepsza w turnieju halowej piłki nożnej ochotniczych straży pożarnych miasta i gminy Gąbin.

Impreza została zorganizowana w hali sportowej w Gąbinie z okazji XXII finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do rywalizacji przystąpiło dziewięć zespołów: OSP Gąbin, OSP Dobrzyków, OSP Lipińskie, OSP Czermno, OSP Strzemeszno, OSP Kamień, OSP Troszyn Polski, OSP Grabie Polskie oraz OSP Topólno. Każda drużyna jako wpisowe musiała wrzucić datek do puszki jednego z wolontariuszy.

W bardzo emocjonujących zawodach najlepsza okazała się drużyna OSP Czermno. Tytuł króla strzelców przypadł w udziale Damianowi Sztendorowi z OSP Strzemeszno. Najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany Hubert Gromczewski z OSP Grabie Polskie.

Po zakończeniu imprezy zawodnicy oraz licznie zgromadzona na trybunach publiczność z Gąbina i okolic mogli skosztować pysznego strażackiego żurku.

– Bardzo cieszymy się, że organizując tę imprezę mogliśmy dołożyć chociażby niewielką cegiełkę do ratowania życia dzieci oraz rozwijania opieki nad seniorami – powiedział sekretarz Oddziału Miejsko-Gminnego ZOSP RP w Gąbinie Jakub Ziółkowski – Po raz kolejny udowodniliśmy, że ratujemy życie ludzi nie tylko podczas akcji ratowniczo-gaśniczych, ale również wspierając takie inicjatywy jak WOŚP. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom i instytucjom, które zaangażowały się w pomoc przy organizacji turnieju.

Fot. Archiwum Omg ZOSP RP

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE