Reklama

Strażacy starli się w Gąbinie [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Strażacy starli się w Gąbinie [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport W Gąbinie odbył się II Gminny turniej halowej Piłki Nożnej Strażaków zorganizowany z okazji 23. Finału WOŚP. W turnieju wzięło udział dziewięć drużyn z jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych. Najsilniejsza okazała się drużyna ze Strzemeszna.

W Gąbinie odbył się II Gminny turniej halowej Piłki Nożnej Strażaków zorganizowany z okazji 23. Finału WOŚP. W turnieju wzięło udział dziewięć drużyn z jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych.  Najsilniejsza okazała się drużyna ze Strzemeszna.

Podczas otwarcia sobotniej imprezy w hali sportowej przy gimnazjum w Gąbinie każda z drużyn działających na terenie gminy Gąbin wrzuciła wpisowe do puszki wolontariusza Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. - Podczas spotkań było można zauważyć ogromne zaangażowania zawodników,  lecz nie zabrakło również dobrej zabawy przepełnionej zasadami fair-play - relacjonują strażacy.

To już druga edycja rozgrywek. - Naszym turniejem chcemy wzbudzić ducha sportowej walki wśród strażaków, ale również wspomóc działanie fundacji Wielkiej orkiestry Świątecznej Pomocy - mówi Jakub Ziółkowski, sekretarz z Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego ZOSP RP w Gąbinie, który organizował turniej. - Poprzez zabawę robimy coś pożytecznego, co sprzyja ratowaniu zdrowia lub życia. W tym roku wspomogliśmy podnoszenie standardów leczenia dzieci oraz godną opiekę seniorów. 

Klasyfikacja zawodów:

I miejsce - OSP Strzemeszno

II miejsce - OSP Dobrzyków

III miejsce - OSP Kamień

IV miejsce - OSP Czermno

V miejsce - OSP Lipińskie

VI meijsce - OSP Topólno

VII miejsce - OSP Gąbin

VIII miejsce - OSP Grabie Polskie

IX miejsce - OSP Troszyn Polski

Król strzelców - Damian Sztendor - OSP Strzemeszno

Najlepszy bramkarz - Sebastian Karasiewicz - OSP Dobrzyków

Fot. archiwum organizatora

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE