Reklama

Spotkanie opłatkowe płockich sportowców

Opublikowano:
Autor:

Spotkanie opłatkowe płockich sportowców - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Podczas sportowej Wigilii w Orlen Arenie prezydenci Andrzej Nowakowski i wiceprezydent Roman Siemiątkowski nagrodzili sportowców, trenerów i działaczy za ich osiągnięcia w mijającym roku.

Podczas sportowej Wigilii w Orlen Arenie prezydenci Andrzej Nowakowski i wiceprezydent Roman Siemiątkowski nagrodzili sportowców, trenerów i działaczy za ich osiągnięcia w mijającym roku.

– Rok 2014 był dla płockiego sportu niezwykle udany. Ale mam nadzieję, że 2015 nie będzie od niego gorszy – mówił prezydent Andrzej Nowakowski. – Liczymy na kolejne medale Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy, sukcesy na krajowych arenach. I, oczywiście, na awans piłkarzy nożnych do T-Mobile Ekstraklasy.

Na razie wśród wyróżnionych piłka nożna doczekała się tylko jednego przedstawiciela – Olafa Bieńkowskiego, złotego medalistę Mistrzostw Polski 14-latków, który wywalczył ten tytuł w barwach reprezentacji województwa mazowieckiego.

Wśród nagrodzonych najliczniejszą grupę stanowili wioślarze, przedstawiciele sportów walki, piłkarze ręczni, tenisiści na wózkach. Wyróżnieni zostali sportowcy, którzy w kończącym się 2014 roku odnieśli największe sukcesy w Polsce, w Europie i na świecie.

Zanim uczestnicy spotkania rozeszli się do domów, złożyli sobie świąteczne życzenia, łamiąc się opłatkiem i rozmawiając o planach na przyszły rok przy wigilijnych daniach.

Fot. Tomasz Miecznik / Portal Płock

Więcej zdjęć zobacz w naszej galerii

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE