Reklama

Sparingowy rozkład jazdy.Wyjątkowo bogaty

Opublikowano:
Autor:

Sparingowy rozkład jazdy.Wyjątkowo bogaty - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Osiem meczów kontrolnych ma w planach płocka Wisła. Podopieczni trenera Manolo Cadenasa zagrają między innymi z sześcioma zagranicznymi przeciwnikami.

Osiem meczów kontrolnych ma w planach płocka Wisła. Podopieczni trenera Manolo Cadenasa zagrają między innymi z sześcioma zagranicznymi przeciwnikami.

Już w najbliższy weekend płocczanie wystąpią w turnieju Harz Energie-Cup. W sobotę 9 sierpnia o 13.00 nafciarze zagrają z występującą na co dzień w Bundeslidze ekipą Rhein-Neckar Lowen. Cztery godziny później rywalem Orlen Wisły będzie kolejna drużyna z najwyższej w Niemczech klasy rozgrywkowej – SC Magdeburg.

W zależności od wyników osiągniętych w sobotę, w niedzielę nafciarze zagrają o pierwsze, trzecie lub piąte miejsce. Ich rywalem będzie THW Kiel, Bergischer HC lub Skern Handbold. Chociaż rozgrywana w Ilsenburgu impreza jest obsadzona bardzo mocno, zespół z Płocka nie nastawia się na osiągnięcie jak najlepszego wyniku, traktując start w Niemczech wybitnie treningowo.

Bardzo interesująco zapowiada się planowany na wtorek, 19 sierpnia o 18.30 pojedynek ze szwedzką Eskilstuną Guif. Niestety, mecz nie odbędzie się w Orlen Arenie, ale w Legionowie. Liczba miejsc ma być ograniczona. Na razie nie wiadomo, na jaką pulę biletów mogą liczyć kibice z Płocka.

Na 20 i 21 sierpnia zaplanowany jest dwumecz z Motorem Zaporoże. Oba spotkania rozpoczną się o 17.00. Pierwsza gra odbędzie się w Płocku, druga w Płocku lub Ciechanowie.

W sobotę 23 sierpnia o 18.45 rozpocznie się mecz z Mieszkowem Brześć. Dodatkowym smaczkiem  spotkania z białoruską ekipą aspirującą do gry w Lidze Mistrzów będzie planowana na ten dzień oficjalna prezentacja zespołu Wisły Płock w nowych strojach meczowych na sezon 2014/2015.

Ostatnim sparingpartnerem Wisły będzie Górnik Zabrze, z którym płocczanie spotkają się w czwartek 28 sierpnia o 17.00 w Orlen Arenie.

Niestety, ze względów organizacyjnych liczba widzów podczas meczów rozgrywanych w Płocku będzie ograniczona do 300 osób. Spotkania te nie będą bowiem traktowane jako imprezy masowe. Wyjątkiem może być mecz z Mieszkowem Brześć.

Harmonogram gier:

9 – 10 sierpnia – Turniej w Ilsenburgu (Niemcy)

9 sierpnia
- godz. 13.00 – Rhein-Neckar Lowen – Orlen Wisła Płock
- godz. 17.00 – Orlen Wisła Płock – SC Magdeburg

10 sierpnia
- godz. 11.00 – mecz o piąte miejsce
- godz. 13.00 – mecz o trzecie miejsce
- godz. 15.00 – mecz o pierwsze miejsce

19 sierpnia, godz. 18.30 - Legionowo
Eskilstuna Guif – Orlen Wisła Płock
Mecz biletowany, liczba miejsc ograniczona. Trwają rozmowy z organizatorem na temat zabezpieczenia puli biletów dla kibiców Orlen Wisły.

20 sierpnia, godz. 17.00 - Płock
Orlen Wisła Płock – Motor Zaporoże
Z uwagi na ustawę o bezpieczeństwie organizacji imprez masowych* mecz będzie miał charakter zamknięty. Pula 250 biletów w drodze losowania zostanie rozdystrybuowana wśród posiadaczy karnetów.

21 sierpnia, godz. 17.00 – Płock/Ciechanów
Orlen Wisła Płock – Motor Zaporoże

23 sierpnia, godz. 18.45 – Płock
Orlen Wisła Płock – Meshkov Brześć

28 sierpnia, godz. 17.00 – Płock
Orlen Wisła Płock – Górnik Zabrze
Z uwagi na ustawę o bezpieczeństwie organizacji imprez masowych* mecz będzie miał charakter zamknięty. Pula 250 biletów w drodze losowania zostanie rozdystrybuowana wśród posiadaczy karnetów.

*Każda impreza będąca imprezą masową wymaga zgłoszenia na 30 dni przed jej odbyciem. Klub nie był w stanie dokonać stosownych ustaleń w wymaganym terminie. Natomiast imprezy poniżej 300 uczestników nie są traktowane jako impreza masowa.

fot. Tomasz Miecznik / Portal Płock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE