Reklama

Seniorzy skończyli, finiszuje I i II liga

Opublikowano:
Autor:

Seniorzy skończyli, finiszuje I i II liga - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Po 12 kolejkach bowlingowej Płockiej Ligi Seniorów najwięcej powodów do zadowolenia miał Sławomir Śliwiński. Prowadzi on również w kończących się rozgrywkach pierwszej ligi.

Po 12 kolejkach bowlingowej Płockiej Ligi Seniorów najwięcej powodów do zadowolenia miał Sławomir Śliwiński. Prowadzi on również w kończących się rozgrywkach pierwszej ligi.

W czwartej edycji PLS obowiązywały nowe zasady. Do rozgrywek dopuszczeni zostali nie tylko zawodnicy powyżej czterdziestego roku życia, ale również młodsi. Tylko starsi gracze mogli liczyć na handicap, który doliczany był do sumy sześciu gier.

Po zakończeniu rywalizacji i zsumowaniu wyników z dwunastu kolejek, okazało się, że najlepszym wynikiem pochwalić się mógł Sławomir Śliwiński. Zdobył on 199 punktów ze średnią 175. Srebrny medalista Jacek Wróblewski uzyskał 175 punktów i średnią 160. Miejsce na najniższym stopniu podium zajęła dojeżdżająca z Warszawy Ewa Poświata (158 pkt. i średnia 150 pkt.).

Do końca rozgrywek pierwszej i drugiej ligi pozostała tylko jedna kolejka. W gronie pierwszoligowców tabelę otwiera Sławomir Śliwiński przed Rafałem Petą. W drugiej lidze na czele jest Joanna Strześniewska, która ma zaledwie jedno oczko przewag nad Leszkiem Markowskim.

Piąta edycja bowlingowej pierwszej i drugiej ligi oraz rywalizacji seniorów ruszy w marcu. Wcześniej wszyscy zainteresowani będą mogli wziąć udział w turnieju Bliżej 300 organizowany, przez Amatorski Bowling Club. Pierwsza z ośmiu zaplanowanych kolejek rozpocznie się w środę, 21 stycznia o 17.15. Zakończenie turnieju Bliżej 300 planowane jest na 11 marca.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE