Przewidzieliśmy to! Snajperzy z Brazylii

Przewidzieliśmy to! Snajperzy z Brazylii - Zdjęcie główne

SportW ostatnim meczu rundy jesiennej pierwszoligowi piłkarze Wisły Płock wygrali w Poznaniu z Wartą 2:1.

Zgodnie z naszą przedmeczową zapowiedzią, Nafciarze zdobyli w poznaniu trzy punkty. W dzisiejszym meczu prowadzili do przerwy 1:0 po bramce Daniela w 8. minucie. W drugiej połowie dla Wisły trafił także Ricardinho. Dla gospodarzy honorową bramkę zdobył Mariusz Ujek.
W kolejnym meczu Wisła zagra w Gliwicach, a następnie Nafciarze zagrają u siebie z Sandecją Nowy Sącz.

Warta Poznań – Wisła Płock 1:2 (0:1)

Bramki: Ujek (90.) dla Warty oraz Daniel (8.) i Ricardinho (90.) dla Wisły

Warta: Szamotulski – Wichtowski (38. Bereszyński), Otuszewski, Jasiński, Kosznik – Ngamayama (63. Reiss), Ujek, Foszmańczyk, Magdziarz, Sasin – Klatt

Wisła: K. Kamiński – Skumórski, Nadolski, Wyczałkowski, Hiszpański (61. Jaroń) – Matar, Zagurskas, Zembrowski, Ricardinho (90. Kursa) – Sekulski (61. Sekulski), Daniel

Żółte kartki: Otuszewski i Jasiński (Warta) oraz Zembrowski, Wyczałkowski, Daniel i Ricardinho (Wisła)