Reklama

Precz z obiadaczem. W środę bieg i szampan

Opublikowano:
Autor:

Precz z obiadaczem. W środę bieg i szampan - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Święta za nami, koniec wspólnego biesiadowania przy stole, ale zostajemy z pewnym poczuciem ociężałości. Co prawda temperatura nam się mocno wychłodziła, ale i tak warto zaplanować sobie czas już w tę środę na Bieg Sylwestrowy nad Zalewem Sobótka, aby się nieco rozruszać.

Święta za nami, koniec wspólnego biesiadowania przy stole, ale zostajemy z pewnym poczuciem ociężałości. Co prawda temperatura nam się mocno wychłodziła, ale i tak warto zaplanować sobie czas już w tę środę na Bieg Sylwestrowy nad Zalewem Sobótka, aby się nieco rozruszać.

Organizatorzy Biegu Sylwestrowego właśnie ogłosili koniec z byciem tzw. „obiadaczem”, a więc z opróżnianiem lodówki przy najmniejszym głodzie. W dodatku końcówka roku sprzyja wprowadzaniu planów na kolejny, więc czemu nie dopisać jednego dodatkowego punktu, aby zacząć spędzać więcej czasu na sportowo.

Już w środę, 31 grudnia nadarzy się świetna okazja, żeby przypomnieć sobie do czego służą buty sportowe (bo bynajmniej nie do zapychania półki w szafie) i stawić się w Zespole Szkół Technicznych przy Kilińskiego 4, skąd punktualnie o godzinie 10.30 wszyscy chętni wyjadą autokarem nad zalew. Jeśli ma ktoś ciepłą czapkę, a najlepiej taką dla św. Mikołaja, warto także ją, oprócz szampańskiego humoru, spakować do torby.

Bieg rozpocznie się o godzinie 11.00. Do pokonania zawodnicy będą mieli dystans 7 km, czyli wykonają dokładnie dwa okrążenia wzdłuż zalewu. Zaplanowano oddzielną klasyfikację dla kobiet i mężczyzn, za to nie wprowadzono kategorii wiekowych. Aby mocniej zmotywować uczestników, dla najlepszych przewidziane są puchary i nagrody, natomiast spośród pozostałych zostaną rozlosowane nagrody niespodzianki. Na koniec imprezy będzie jeszcze małe podsumowanie sezonu na bieganie (Bieg Sylwestrowy stanowi część akcji „Pobiegajmy w Płocku”, pod szyldem której płocczanie biegli już w Biegu Wiosennym, Biegu Solidarności, Biegu Tumskim bądź w Półmaratonie Dwóch Mostów) wraz z toastem za 2015 rok, aby okazał się jeszcze lepszy od poprzedniego.

Biuro zawodów będzie czynne w środę od godziny 9.30 w ZST. Informacji udziela Leszek Brzeski pod numerem: 604 976 123. Zgłoszenia są przyjmowane pod numerem telefonu: 24 364 27 39. Organizatorami imprezy są: Parafialno-Uczniowski Klub Sportowy „Viktoria” oraz Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Siedemdziesiątce.

Zobaczcie zeszłoroczny Bieg Sylwestrowy na zdjęciach w naszej galerii:

Fot. Tomasz Miecznik / Portal Płock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE