Reklama

Powstaje nowy klub. Będzie spotkanie

Opublikowano:
Autor:

Powstaje nowy klub. Będzie spotkanie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport W piątek, 15 marca, odbędzie się spotkanie osób związanych z płockim sportem, które przekroczyły już 50 rok życia. Celem wydarzenia jest stworzenie klubu seniora, który zrzeszał by m.in. zawodników, trenerów, nauczycieli i działaczy różnych dyscyplin.

W piątek, 15 marca, odbędzie się spotkanie osób związanych z płockim sportem, które przekroczyły już 50 rok życia. Celem wydarzenia jest stworzenie klubu seniora, który zrzeszał by m.in. zawodników, trenerów, nauczycieli i działaczy różnych dyscyplin.

Głównym organizatorem inicjatywy jest Jacek Wróblewski - były zawodnik płockich klubów, wychowawca wielu sportowców, międzynarodowy sędzia piłki ręcznej z olimpijską przeszłością, sędzia stolikowy w meczach Ligi Mistrzów Wisły.  Nie tak dawno również prezes Jutrzenki Płock i trener judo, a obecnie zawodnik ligi bowlingowej.

- Brakuje w naszym mieście tego typu spotkań - powiedział nam Jacek Wróblewski. - Jako emerytowani sportowcy rzadko mamy szansę, żeby usiąść i porozmawiać. W zależności od frekwencji 15 marca, chcemy organizować takie wydarzenia cyklicznie, na przykład co miesiąc. Naszym celem jest wspólna integracja i podtrzymywanie starych kontaktów.

Organizatorzy zapraszają zainteresowanych we wtorek do Klubo-Kawiarni Kulinarium przy ulicy Królewieckiej 10 w Płocku. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17 i potrwa do 21. Zebrani mogą liczyć na ufundowany poczęstunek.

Wszyscy chętni do udziału w wydarzeniu proszeni są o potwierdzenie przybycia do dnia 13 marca na adres mailowy jacekwró[email protected] lub telefon 602 124 167. 

 

Fot. Tomasz Miecznik / Portal Płock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE