Porażka Volley Płock. Płocczanki zamykają tabelę [FOTO]

Porażka Volley Płock. Płocczanki zamykają tabelę [FOTO] - Zdjęcie główne

SportNie udał się kolejny mecz podopiecznym Jerzego Chęcińskiego. Płockie siatkarki uległy we własnej hali Sparcie Warszawa 0:3. Miejscowe z trzema punktami na koncie zajmują ostatnią pozycję w tabeli II ligi.

Pierwszy set nie należał do najlepszych w wykonaniu gospodyń w tym sezonie. Volley miał problemy ze zdobywaniem punktów, czego efektem była dość szybka odsłona. Sparta pewnie wygrała ją 25:14.

Kolejne partie wyglądały dużo lepiej. Płocczanki przez dłuższy czas utrzymywały kontakt z siatkarkami ze stolicy. Niestety w każdym secie brakowało doświadczenia i minimalnie umiejętności, żeby przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Mimo porażki 0:3 widać, że wraz z każdym spotkaniem rosną możliwości płockiego zespołu. Volley złożony głównie z młodych zawodniczek na pewno w przyszłość patrzy z pewną dozą optymizmu.

MUKS Volley Płock – ESPES Sparta Warszawa 0:3 (14:25, 22:25, 20:25)

Volley Płock: Doktorska, Kąpińska, Koperska, Lach, Ostrowska, Lubiak, Fabisiak (libero) oraz Chęcińska i Muszyńska.

ESPES Sparta: Matyszczak, Dyduła, Kęsik, Kozyra, K. Dąbrowska, Kacprzak, Kucińska (libero) oraz Bator , J. Dąbrowska, Czeladko i Florczak.