Reklama

Płocki motocyklista zasili Orlen Team?

Opublikowano:
Autor:

Płocki motocyklista zasili Orlen Team? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Młodzi motocykliści z naszego miasta mają szansę, aby już niebawem dołączyć do grupy, której liderami są Marek Dąbrowski, Jacek Czachor i Jakub Przygoński.

Młodzi motocykliści z naszego miasta mają szansę, aby już niebawem dołączyć do grupy, której liderami są Marek Dąbrowski, Jacek Czachor i Jakub Przygoński.

Aby stać się członkiem elitarnej ekipy startujących w ekstremalnie ciężkich rajdach motocyklowych, trzeba najpierw powalczyć o jedno z trzech miejsc w Akademii Młodych Talentów Orlen Teamu.

– Orlen Team zawsze wyznaczał nowe kierunki w polskim sporcie motorowym. Możemy z dumą powiedzieć, że dzięki naszej determinacji i konsekwencji Polacy zaczęli się liczyć w rajdzie Dakar. Rok 2013 jest dla nas przełomowy – powiedział Leszek Kurnicki, dyrektor wykonawczy ds. Marketingu PKN Orlen. – Zaprosiliśmy do współpracy Adama Małysza i Tadka Błażusiaka. Kuba Przygoński jest nadal najlepiej rokującym polskim motocyklistą, w zasięgu którego jest podium rajdu Dakar, natomiast Jacek Czachor i Marek Dąbrowski z motocykli przesiedli się do samochodu. Teraz przyszedł czas na powołanie akademii, która wyłoni młodych, najbardziej utalentowanych motocyklistów w Polsce. Już wkrótce mogą oni dostać szansę dołączenia do zespołu Orlen Teamu.

Każdy utalentowany motocyklista, który chciałby spróbować powalczyć o miejsce w Akademii Młodych Talentów, musi rozpocząć od wypełnienia formularza na stronie www.orlenteam-rekrutacja.pl i wysłania go na wskazany adres do 4 października.

Rada Ekspertów, składająca się z zawodników Orlen Teamu i reprezentującego sponsora Leszka Kurnickiego, wyłoni wśród nadesłanych aplikacji pięć osób, które ich zdaniem mają największe szanse rozwoju. Piątka ta weźmie udział w jazdach testowych na bezdrożach Maroka, które odbyć się mają już w listopadzie tego roku.

– Poszukujemy ludzi napędzanych sportową i motocyklową pasją, dla których najważniejsza jest wola walki i głód sukcesu – komentuje Jacek Czachor, kapitan Orlen Teamu.


Przyjęci do AMT zawodnicy otrzymają w 2014 roku stypendium na realizację programu treningowego w wysokości 25 tysięcy zł oraz kartę paliwową o wartości pięciu tysięcy złotych. Czekają ich również profesjonalne treningi pod okiem zawodników Orlen Teamu. Mogą liczyć także na wsparcie promocyjne. Ich sportowe postępy będą bacznie obserwowane. Najlepszy w październiku 2014 roku wystartują dzięki finansowemu wsparciu PKN Orlen w Rajdzie Maroka.

Fot. Archiwum Orlen Teamu

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE