Reklama

Płocki akcent w Memoriale Huberta Wagnera

Opublikowano:
Autor:

Płocki akcent w Memoriale Huberta Wagnera - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Cheerleaderki Impact ze Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica będą umilały czas kibicom oglądającym Memoriał Huberta Jerzego Wagnera.

Cheerleaderki Impact ze Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica będą umilały czas kibicom oglądającym Memoriał Huberta Jerzego Wagnera.

Tegoroczna, jedenasta już edycja tej imprezy odbędzie się w dniach 6-8 września w Orlen Arenie. Wystąpią w niej aktualni mistrzowie olimpijscy, zwycięzcy tegorocznej Ligi Światowej – czyli Rosja oraz prowadzeni przez trenera Andreę Anastasiego gospodarze. Stawkę uzupełnią zawsze groźne drużyny narodowe Niemiec i Holandii.

Chociaż turniej ma charakter towarzyski, jego prestiż już od wielu lat jest absolutnie niepodważalny. Tym bardziej, że odbywa się zazwyczaj tuż przed imprezą rangi Mistrzostw Europy lub Mistrzostw Świata. Nie inaczej zresztą będzie i tym razem. Występ w Płocku to ostatni sprawdzian przed Mistrzostwami Europy, które już dwa tygodnie później rozpoczną się w halach Polski i Danii.

Organizująca memoriał Fundacja Huberta Jerzego Wagnera zaprosiła do współpracy ekipę cheerleaderek ćwiczących na co dzień w płockim Włodkowicu. – Zadzwonił do mnie prezes Jerzy Mróz i zapytał, czy moje dziewczyny nie chciałyby zatańczyć na Memoriale Wagnera – zdradziła nam Katarzyna Sylwestrzak, szefowa i choreografka Impresji (to ogólna nazwa wszystkich grup cheerleaderek z Włodkowica). – Nie musiałam długo zastanawiać się nad odpowiedzią, bo była to jedna z tego typu propozycji, którym się po prostu nie odmawia.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE