Reklama

Płocczanie policzyli się z cukrzycą

Opublikowano:
Autor:

Płocczanie policzyli się z cukrzycą - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Przedstawiciele klubu Night Runners Płock wzięli udział w biegach „Policz się z cukrzycą” zorganizowanych w Warszawie i w Żychlinie.

Przedstawiciele klubu Night Runners Płock wzięli udział w biegach „Policz się z cukrzycą” zorganizowanych w Warszawie i w Żychlinie.

Z okazji 22. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już po raz ósmy zorganizowane zostały biegi „Bieg Policz się z cukrzycą". Za niewielkie wpisowe (minimum 20 zł) można było spotkać się z innymi biegaczami i razem przebiec kilka kilometrów, aby pomóc kobietom w ciąży walczącym z cukrzycą.

Największy z biegów odbywał się w Warszawie. Pojawiła się tam dziesięcioosobowa grupa płockich biegaczy w bardzo charakterystycznych żółtych bluzach.

Płocczanie pobiegli również w Żychlinie, gdzie zostali niezwykle serdecznie przyjęci przez organizatorów. – Wspólnie z biegaczami z Żychlina pokonaliśmy prawie pięć kilometrów. Zostaliśmy bardzo mile i życzliwie przyjęci przez tamtejszych organizatorów i kolegów z Night Runners Żychlin – powiedziała nam Agnieszka Dylewska, od niedawna nieoficjalna rzeczniczka Night Runners Płock. – Chcieliśmy podziękować organizatorom z Żychlina, którzy stworzyli świetną atmosferę, zapewnili szatnie, super pakiety startowe, gorącą herbatkę, pyszne kanapki, pamiątkowe medale i fotki! Dziękujemy naszym kolegom z Żychlina za zaproszenie i miłe przyjęcie!

Biegacze z Night Runner Płock nie ukrywają, że są bardzo zadowoleni ze swoich startów w Warszawie i Żychlinie. Marzą jednak o tym, aby dziewiąta edycja biegu „Policz się z cukrzycą” odbyła się również w naszym mieście.

Fot. Archiwum Night Runners Płock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE