Piłkarze Wisły przegrali wygrany mecz

Piłkarze Wisły przegrali wygrany mecz - Zdjęcie główne

SportW wyjazdowym meczu pierwszej kolejki rewanżowej rundy I ligi Wisła Płock przegrała z Piastem Gliwice 1:2, tracąc obie bramki tuż przed zakończeniem spotkania.

W wyjazdowym meczu pierwszej kolejki rewanżowej rundy I ligi Wisła Płock przegrała z Piastem Gliwice 1:2 tracąc obie bramki tuż przed zakończeniem spotkania.

Do 89. minuty piłkarze Wisły byli bliscy zepsucia święta, które miało miejsce w związku z otwarciem nowego stadionu w Gliwicach. Do tej minuty Nafciarze po zespołowej akcji i strzale Ricardinho prowadzili 1:0. Niestety po uderzeniu Podgórskiego z 11 metrów i rykoszecie Jakubowskiego piłkarze Piasta wyrównali. Należy dodać, że piłka po strzale piłkarza z Gliwic leciała obok bramki. Druga bramka dla gospodarzy padła już w doliczonym czasie gry po problematycznym rzucie rożnym.

Piast Gliwice – Wisła Płock 2:1 (0:1)

0:1 Ricardinho (31.)
1:1 sam. Jakubowski (89.)
2:1 Klepczyński (90.)

Piast: Trela – Paulauskas, Klepczyński, Buryan (59. Zganiacz), Bodzioch – Cicman, Matras, Podgórski, Urban – Fernandez (78. Bzdęga), Kędziora (59. Świątek)

Wisła: K. Kamiński – Jakubowski, Wyczałkowski, Nadolski, Jaroń – Hiszpański (34. Biliński), Góralski (87. Sielewski), Zembrowski, Ricardinho (61. P. Kamiński) – Sekulski, Daniel

Żółte kartki: Zembrowski, P. Kamiński

Sędziował: Marcin Szrek