Piłkarze Wisły Płock wygrali na wyjeździe

Piłkarze Wisły Płock wygrali na wyjeździe - Zdjęcie główne

Sport Piłkarze nożni Wisły Płock pokonali na wyjeździe po bardzo dobrej grze Sandecję Nowy Sącz 3:1.

Piłkarze nożni Wisły Płock pokonali na wyjeździe po bardzo dobrej grze Sandecję Nowy Sącz 3:1. Bramki dla Nafciarzy zdobywali obcokrajowcy: Ricardinho, Daniel i Zagurskas.

W 24. minucie pierwszej połowy mecz został przerwany, bo kibice Sandecji wywiesili nieprzychylny wobec Donalda Tuska transparent. Gdy go zdjęli, spotkanie wznowiono.

Dzięki zwycięstwu po piątkowych meczach 2. kolejki Wisła została liderem w tabeli I ligi.

Sandecja Nowy Sącz - Wisła Płock 1:3 (0:2)

0:1 Ricardinho (41.)
0:2 Daniel (45.)
0:3 Zagurskas (64.)
1:3 Chmiest (90.)